KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12408435

nr 1240 8435

James Herbert Snell

(1861-1935)

Oljemålning, James Herbert Snell (1861-1935), Landskap, signerad. Verso a verso. Olja på pannå, 35x24

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:49:00